Atsiliepimai

Geriausias mūsų darbo įvertinimas – tai nuoširdūs laimingų pacientų atsiliepimai. Kviečiame susipažinti!

img

Google atsiliepimai

Susipažinkite, kaip apie mūsų kliniką atsiliepia pacientai paieškos sistemoje „Google“.

5.0

Jurgita Peičiūtė

Tik pati geriausia patirtis, pradedant dantų higiena, baigiant protezavimu. Ačiū visai komandai.

5.0

Greta Zalienė

Didelis ačiū klinikos specialistams už kokybiškai atliktus darbus.Ypač dėkinga administratorei Simai,už šiltą ir betarpišką bendravimą. Ačiū!

5.0

Lina Stankiene

Ačiū Aranijos kolektyvui, Gretai už baltą mano šypsena. Labai maloni higienos ir balinimo procedūrą. Visada čia grįžtu nes jaučiuosi patogiai ir gaunu gerus rezultatus.

5.0

Laura A.

Norėjau pasidžiaugti ir padėkoti burnos higienistei Dovilei Polikaitytei. Nuostabi, atidi ir švelni. Negailėjo energijos ir savo laiko išsamiai paaiškinti situaciją bei kokius burnos higienos pagerinimo būdus man naudoti.

Gydytoja Virginija Liaudanskienė – apskritai iš dantų fėjų pasaulio. Nuostabi asmenybė, puiki specialistė, dėmesys ir rūpestis pacientui tiesiog sklinda iš jos, vos akių kontaktui užsimezgus.

5.0

Aivaras Šimulis

Lankausi kas metus jau daugiau nei 5-eris metus ir problemų jokių neturėjau.

Odontologę Rūtą galiu tik pagirti, ačiū už puikiai suteikiamas paslaugas, konsultacijas ir rekomendacijas. Registratorei ačiū už malonų bendravimą registruojantis ir apsilankymo metu priimant.

Jeigu esi supratingas, malonus, neišsišokantis ir žmogiškumu pasižymintis klientas – tau tuo pačiu bus atsakoma suteikinėjant paslaugas ir čia.

Netgi teko sulaukti ir tokių didelių smulkmenų kaip pagyros dėl plačio išsižiojimo ar baltesnių dantų nei įprasta. Niekad to patirti dar neteko.

Ačiū.

Skaityti daugiau

Facebook atsiliepimai

Susipažinkite, kaip apie mūsų kliniką atsiliepia pacientai socialiniame tinkle „Facebook“.

5.0

Justė Vanagaitė - Kvietinskė

Darbuotojai tikri profesionalai, visada norisi čia sugrįžti, nes viskas detaliai paaiškinama, pilnai pasitikiu kiekvienu gydytoju pas kurį teko lankytis

5.0

Tomas Umbrasas

Jeigu norite greitai ir kokybiškai pasitvarkyti, išsivalyti ar išsibalinti dantis tikrai rekomenduoju! Didelis Ačiū Virginijai ir Dovilei už puikiai atlikta higieną su dantų balinimu! Dabar šypsena švies iš toli

5.0

Ernesta Jušk

Ačiū už suteiktą pagalbą vaikui, kur skambinom niekas nerado laiko…Vaikas bijojo labai, bet iš Jūsų išėjo su šypsena. Gydytoja nuostabi, visi bendrauja labai gražiai. Sėkmės Jums.

P.S tikrai sugrįšime.

5.0

Agne Dubrindienė

Džiaugiuosi, kad draugės parekomenduota apsilankiau šioje klinikoje, esu labai patenkinta odontologo Arno Juodikio darbu!!!

5.0

Regina Laucytė

Nuostabūs gydytojai, ypač Virginija Liaudanskienė ir Arnas Juodikis. Vieta, kur išsisprendžia visos problemos, kur seniai užmirštas skausmas ir ypatinga atmosfera. Esu labai dėkinga, ateinu su malonumu pasigydyti jau daug metų. Vieninteliai gydytojai, pas kuriuos nebijojo eiti mano dukra. Ačiū jums, sėkmės jūsų kilniame darbe ir visur.

Skaityti daugiau