All on 4“ gydymo metodika. Gydytojo – veido žandikaulių chirurgo Marijaus Leketo patarimai

All on 4 metodika ir patarimai-min

„All on 4“ – tai yra implantų sistema, kuria remiantis yra įdiegiami dantų protezai. Šie implantai naudingi žmogui, nes jie leidžia atkurti dantų funkcionalumą ir estetiką su mažiau implantų, lyginant su tradicine implantacijos metodika (6-8 implantai).

 

Implantų sistema „All on 4“ ne tik pagerina žmogaus gyvenimo kokybę, bet ir suteikia tvirtą bei patikimą dantų atramą. Ši sistema iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas.

 

Gydymas „All on 4“ metodu skirtas daugumą ar net ir visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo siūlomi išimamieji protezai. Svarbu ir tai, jog šis gydymo būdas dažnu atveju padeda išvengti ir sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

Procedūros metu į žandikaulį yra įsriegiami keturi implantai ir 24 valandų bėgyje ant jų yra padaromas neišimamas, laikinas dantų protezas, taip atstatoma kramtymo ir estetinė funkcijos. Maždaug po 6 mėn. daromi nuolatiniai protezai. Na, o norint kad „All on 4“ metodas būtų ilgaamžiškesnis labai svarbi tolimesnė priežiūra.

 

Gydytojas M. Leketas rekomenduoja bent du kartus per metus atvykti pas odontologą profilaktinei burnos apžiūrai ir bent 1-2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.