Dantų balinimas su „BlancOne“ – tai greitas ir veiksmingas būdas , saugantis dantų emalį

Dantų balinimas su „BlancOne“

Taikant „BlancOne“ sistemą galima išgauti baltesnę šypseną vos per 10 min.

Procedūra atliekama iškart po burnos higienos. Rekomenduojama pacientams iki 35 m. , kol emalis yra storesnis. Balinimo efektas išlieka iki 3 mėnesių

Priemonės „BlancOne“, sukurtos  po 15 metų trukusių tyrimų , yra pagrįstos kitokiu dantų balinimo principu ir naujomis technologijomis.

Specialisto kabinete atliekama procedūra yra trumpa, nes „BlancOne“ veikia daug greičiau nei tradicinės balinimo priemonės dėl šviesos energijos ir specialių šviesa aktyvuojamų medžiagų.

Vos per kelias minutes „BlancOne“ išskiria laisvąjį deguonį, kuris yra veiksmingiausia, saugiausia ir moksliškai patvirtinta dantų balinimo medžiaga.

Inovatyvi „BlancOne“ technologija ženkliai sumažina  tiek procedūros trukmę, tiek medžiagų koncentraciją, todėl išvengiama nepageidaujamų reiškinių  ir užtikrinamas saugus, veiksmingas ir paprastas dantų balinimas.

Padidėjęs dantų jautrumas, atsirandantis po tradicinių balinimo priemonių naudojimo, yra dažnas nepageidaujamas reiškinys, todėl visų tradicinių priemonių sudėtyje yra medžiagų, mažinančių dantų jautrumą ir atkuriančių emalį.

Balinimo priemonės „BlancOne“ nedidina dantų jautrumo ir nepažeidžia emalio, kadangi yra itin greito poveikio. Dėl šios priežasties jų sudėtyje nėra dantų jautrumą mažinančių ir emalio deminiralizaciją skatinančių medžiagų. Šiuo metu tai yra vienintelės tokio tipo priemonės, egzistuojančios rinkoje.

Dėl palaikomo fiziologinio pH lygio emaliui nėra pakenkiama, todėl, panaudojus „BlancOne “ po balinimo procedūros, Jums nereikės laikytis specialaus mitybos rėžimo.