Dantų balinimas White smile sistema. Kaip tai veikia?

Balinti dantis yra daugybė skirtingų būdų, tad pacientai visada turi iš ko rinktis. Viena iš mūsų klinikoje naudojamų sistemų – White smile.  Visada prieš imantis kurio nors būdo geriausia pasikonsultuoti su jūsų odontologu, kuris žino jūsų dantų būklę, jautrumą ir kitus svarbius aspektus.

 

Kartais pacientams kyla klausimas, o kodėl taip skirtingai veikia tas pats balinimo būdas? Mes atsakome, jog kiekvieno iš mūsų organizmas, o ir dantų būklė yra labai skirtingi. Lygiai taip pat, kaip ir kitos grožio priemonės, tinkančios jūsų draugui ar draugei, gali netikti jums, taip pat yra ir su dantų balinimo White smile sistema.

 

Ši sistema savo sudėtyje turi 40 proc. vandenilio peroksido (sumaišyta 32 proc.). Tinka stipriai pakitusios dantų spalvos medicininiam balinimui. Gali būti naudojama nebūtinai visų dantų balinimui. Tinkamas ir endodontiniu būdu gydomų negyvų dantų balinimui.

Kiek laiko užtrunka toks balinimas? Vienos balinimo sesijos metu atliekami trys aplikavimai, kuriuos laikyti reikia 15-20 min.

 

Tad jeigu ir jūs norite atlikti balinimą ir turėti gražesnę šypseną, susisiekite su mūsų klinikos specialistais konsultacijai.