Dantų implantai: privalumai, patarimai ir viskas, ką reikia žinoti

Dantų implantai – tai vienas pažangiausių būdų atstatyti prarastus dantis ar jų šaknis. Kai jų vietoje yra įstatomi titaniniai arba cirkoniniai dantų implantai.

 

Gydytojas – veido žandikaulių chirurgas Marijus Leketas, sukaupęs didelę profesinę patirtį, dalinasi naudinga informacija planuojantiems įsigyti dantų implantus. Vienas iš pagrindinių privalumų – nereikia šlifuoti greta esančių dantų, o taip pat gretimais esantys dantys nėra apkraunami. Su implantais galima atkurti sukandimą ir kramtymo funkciją be išimamų protezų, kai pacientas yra praradęs nemažai dantų, o žandikaulio kaulas yra ištirpęs.

 

Labai svarbu prieš implantaciją atlikti panoraminę arba 3D nuotrauką ir pasikonsultuoti su chirurgu, kuris įvertins jūsų rentgeno nuotrauką. Įvertinama žandikaulio minkštųjų audinių bei žandikaulio kaulo būklė. O konsultacijos su protezuotoju metu nusprendžiama tiksli operacijos eiga, protezo konstrukcija ir terminai. Konsultacijų metu pacientas konsultuojamas apie implantacijos eigą, galimas komplikacijas bei pooperacinę priežiūrą. Pacientui taip pat duodama atmintinė, kaip prižiūrėti žaizdą, kaip vartoti paskirtus medikamentus.

 

Kramtymo funkcijos atstatymas susideda iš kelių etapų:

1. Chirurginis etapas (implanto įsriegimas)

2. Siūlų išėmimas (po 7-10 dienų)

3. Implanto įsitvirtinimas žandikaulyje po 3-6 mėnesių.

4.Ir galiausiai – protezavimo etapas.

Implantavimas – tai sudėtinga ir svarbi procedūra. Tačiau kuomet tai atlieka profesionalus gydytojas, o gydymo planas sudaromas ir aptariamas su pacientus, viskas tampa daug aiškiau ir pacientui tereikia nepraleisti svarbių terminų. Kadangi tai – procedūra, reikalaujanti nemažai finansų, mūsų klinikoje siūlome šią paslaugą įsigyti išsimokėtinai. Taip galėsite neatidėlioti svarbios procedūros ir iš anksto pasiplanuoti savo finansus.